Анкета для участі в програмі Green Card


Я, учасник лотереї «Зелена Карта» засвідчую, що поданням цієї анкети надаю добровільну згоду на опрацювання (а саме: збір, накопичення, обробку, збереження, оновлення, уточнення, використання, знищення) моїх персональних даних ПП “Перехід” (далі - Організатор-консультант) виключно для здійснення повноважень, необхідних для участі в лотереї «Зелена Карта» в обсязі, передбаченому Законом України «Про захист персональних даних».

Даю також свою згоду на передачу моїх персональних даних третім особам, які уповноважені Організатором-консультантом для здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на запит уповноваженого державного органу, виключно в межах його компетенції, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Надаючи дану згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, вказаних при заповненні анкети, їх своєчасне оновлення, а також зобов'язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України в сфері захисту персональних даних.

Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном