Гостьові та туристичні візи в Канаду

18-10-2015, 12:17, Категорія - Візи / Канада / Гостьові і туристичні візи
Гостьові та туристичні візи в Канаду


Щороку Канаду відвідують близько 35 мільйонів людей. Даних відвідувачів поділяють на три категорії: туристи, студенти і тимчасові робітники. Усім вищезгаданим категоріям відвідувачів при в‘їзді видається дозвіл на тимчасове перебування в Канаді.

У випадку, якщо Ви є громадянином країни, в якої з Канадою не має угоди щодо безвізового обміну, Вам потрібно мати гостьову або туристичну візу (Temporary Resident Visa). На жаль, Україна знаходиться в списку вищезгаданих країн. Угода щодо безвізового обміну між Канадою і рядом країн означає, що громадянам цих країн віза видається автоматично. Тобто, в’їжджаючи в Канаду, вони за замовчуванням отримують візу (Temporary Resident Visa). До списку країн безвізового обміну з Канадою входять Австралія, Австрія, Бельгія, Хорватія, Кіпр, Данія Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Іспанія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, США та багато інших країн.

Після в’їзду в Канаду всі, незалежно від того, в’їхали вони по гостьовій або туристичній візі (Temporary Resident Visa) чи без візи, вважаються тимчасовими мешканцями і на них поширюються одні і ті ж правила перебування в країні. Максимальний термін перебування зі статусом тимчасового мешканця складає 6 місяців. У випадку, якщо потрібно продовжити термін перебування, в імміграційних установах Канади береться спеціальний дозвіл.

Схожі новини:

Що таке неімміграційна віза в США?

За гостьовою або туристичною візою в США потрібно звертатися в наступних випадках: - з метою

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних

Гостьові та туристичні візи в США

Візу надає посольство Сполучених Штатів Америки. Гостьові або туристичні візи відкриваються для

Термін дії візи в США

Гостьові або туристичні візи видає Посольство США у Києві. Зараз ситуація з видачею віз досить
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном