Навчання школярів у Канадських школах

27-04-2018, 02:09, Категорія - Статті / Навчання Школярів
Навчання школярів у Канадських школах


Навчання школярів за кордоном вже давно стало поширеною практикою. Переважно, до закордонних шкіл їдуть старшокласники. Однак, далеко не всі знають, що при навчанні дитини у Канаді один із батьків має право легально знаходитися з нею у якості супроводжуючого весь час, а другий - отримати тимчасову візу (у тому числі – багаторазову) і відвідувати дитину на періоди до шести місяців. Це робить можливим починати навчання з більш раннього віку.

Канадська система освіти визнається однією з кращих у світі. Зважаючи на те, що вартість навчання у Канаді менша, ніж у інших англомовних країнах, а також беручи до уваги високу якість життя, низький рівень злочинності, доброзичливість канадців та чудову екологію, стає зрозумілим, чому Канада є найпопулярнішою країною для отримання середньої (а, згодом, і вищої освіти).

У Канаді існують державні та приватні школи.
Державні школи фінансуються з бюджету відповідної провінції і поділяються на муніціпальні (public schools) та католицькі (catholic schools). За статистикою, більше 90% канадців обирають саме державні школи. Програми навчання у цих школах практично однакові. Специфікою програм католицьких шкіл є наявність кількох предметів релігійної спрямованості, більш жорстка дисципліна та необхідність носити шкільну форму (кожна школа має свою). Крім того, при зарахуванні до католицької школи існують деякі обмеження.

Навчання у державних школах для резидентів Канади безкоштовне. Іноземні студенти можуть навчатися як у муніціпальних, так і у католицьких школах тільки на платній основі. Вартість навчання - від 10000 канадських доларів на рік. Приватні школи Канади платні як для канадців, так і для іноземців. Хоча навчання в цих школах базується на такій самій обов`язковій освітній програмі, вони пропонують більшу різноманітність предметів, форм та методик навчання. Існує велика кількість релігійних приватних шкіл (християнських, мусульманських, іудаїстських), є школи з поглибленим вивченням певних предметів (наукові дисципліни, музика, малювання, мови), або школи з оригінальною методикою (мережа шкіл Монтессорі). На відміну від державних шкіл, приватні можуть дотримуватися гендерного підходу (тільки для дівчат, або тільки для хлопців).

Приватні школи поділяються на школи з денним навчанням (учні живуть у канадських родинах – опікунах) та школи-пансіони (проживання у гуртожитках на території школи). Вартість навчання варіюється від 20000 канадських доларів (денні школи) до 50000 (школи-пансіони).

Незважаючи на високу вартість навчання, приватні школи (особливо школи-пансіони) вважаються дуже престижними завдяки більш кваліфікованим викладачам, кращому обладнанню, меншій кількості учнів у класах, що дає можливість приділити більше уваги кожному учню. Наявність пансіону на великій, закритій для сторонніх території школи гарантує цілковиту безпеку учнів.

Рівень освіти та можливість проживання під постійним наглядом персоналу забезпечує високу популярність приватних шкіл для іноземних учнів.
Канада – двомовна країна, тому мова викладання, як правило, залежить від провінції, у якій знаходиться школа. Так, у Квебеку викладання здійснюєтья французькою мовою, а в Онтаріо, Манітобі, або Британській Колумбії – англійською.

Схожі новини:

Освіта в США

Система освіти у США кардинально відрізняється від тієї, до якої ми звикли в Україні. Освіта у цій

Імміграція через освіту

Найбільш популярний на сьогодні напрямок в Канаді – отримання освіти з подальшим працевлаштуванням

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Види перекладів

Бюро перекладів компанії "ПЕРЕХІД" надає послуги з перекладу текстів і документів англійською та
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном