Евалюація дипломів

19-01-2018, 14:25, Категорія - Оцінка дипломів / Евалюація дипломів
Евалюація дипломів


Навіщо потрібно підтверджувати освіту в Канаді?

Необхідність підтвердження документів про освіту, отриманих за межами Канади, викликана різницею у навчальних програмах різних держав. Процедура оцінки освіти, на базі так званих "іноземних документів про освіту", в Канаді називається евалюацією (Evaluation). В деяких випадках, також, застосовується термін «нострифікація». Насамперед варто зауважити, що далеко не завжди треба проходити таку процедуру.

Однак, оцінку документів про освіту потрібно зробити в таких випадках:
  • у разі участі в системі відбору кандидатів Express Entry, а також для участі у всіх провінційних імміграційних програмах;
  • у разі подання документів на вступ в професійну асоціацію в Канаді;
  • у разі здобуття посади в урядових організаціях;
  • у деяких випадках, при подачі документів для вступу у канадський навчальний заклад.

У всіх випадках, навчальний заклад, асоціація або роботодавець хочуть розуміти, наскільки рівень освіти, отриманої в Україні або іншій країні, відповідає вимогам, що пред'являються до таких фахівців в Канаді. Наприклад, для отримання ступеня Master Degree, в Канаді необхідно прослухати певну кількість годин тих чи інших предметів. Під час процедури оцінки отриманої за кордоном освіти, як раз і з'ясовується наскільки відповідає канадським поняттями про кваліфікацію в тій чи іншій професії, курс, пройдений в іноземному навчальному закладі. Іноді, канадські оціночні організації визначають нижчий рівень кваліфікації для Канади, ніж зазначено в оригінальних документах.

Отримати порівняльну характеристику дипломів - це перший і необхідний крок без якого імміграційний процес до Канади неможливий!

ПП “Перехід” допоможе швидко і якісно оформити документи в університеті, перекласти документи, нотаріально засвідчити переклади, а також надасть вичерпну інформацію щодо того, як правильно і в найкоротший термін зробити евалюацію (оцінку) ваших дипломів.

Схожі новини:

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Імміграція через освіту

Найбільш популярний на сьогодні напрямок в Канаді – отримання освіти з подальшим працевлаштуванням

Що таке неімміграційна віза в Канаду?

За гостьовою або туристичною візою в Канаду потрібно звертатися в наступних випадках: - з метою

Express Entry

З січня 2015 року урядом Канади було започатковано нову систему попереднього відбору кандидатів на
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном