Про іспит IELTS

13-10-2015, 12:37, Категорія - Мовні курси / IELTS
Про іспит IELTS


IELTS (International English Language Testing System) - міжнародна система тестування з англійської мови для визначення навичок володіння нею тими, хто збирається імммігрувати, навчатися або проходити практику в англомовному середовищі, і дозволяє визначити рівень володіння англійською мовою у людей, для яких англійська не є рідною.

Стандарт IELTS було створено за участю трьох організацій: The University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES), The British Council та IDP Education Australia - IELTS Australia.

Головна перевага IELTS полягає в його всесвітньому визнанні.

IELTS визнається понад 6 000 інституціями в 120 країнах. Сертифікат вимагається освітніми установами у Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Сполучених Штатах та європейських країнах. Чимало інших організацій використовують IELTS в ході імміграції, підбору персоналу, фахової реєстрації та підвищення кваліфікації.

Тест IELTS необхідно здавати всім, хто планує подавати документи на імміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, вступати на навчання в канадські, австралійські, новозеландські, американські, британські або ірландські університети. Кількість навчальних закладів у світі, що визнають результати іспиту IELTS, постійно збільшується.

Існує 2 різні модулі тесту:

Academic Module - призначений для людей, які бажають отримати вищу освіту в навчальних закладах, де навчання проводиться англійською мовою.
General Module - призначений для людей, які планують імміграцію в перераховані вище англомовні країни.

Особливістю Academic Module є підвищений рівень складності тесту на читання (Reading section) і письмо (Writing section) в порівнянні з тими ж тестами в General Module.

За рекомендацією IELTS результат тесту дійсний протягом двох років з моменту отримання.

Результати тесту IELTS оцінюються по бальній системі від 0 до 9 у кожному із чотирьох модулів. За результатами оцінки модулів виводиться середній бал.

Нижче наведені описи кожної з дев'яти оцінок:

9 - Expert user: Повне володіння мовою: адекватне, точне, швидке й повне розуміння.
8 - Very good user: Повністю володіє мовою, трапляються лише випадкові, несистематичні неточності й невідповідності. У незвичних ситуаціях може виникнути нерозуміння. Добре підтримує складну детальну аргументацію.
7 - Good user: Володіє мовою, незважаючи на випадкові неточності, невідповідності й нерозуміння в деяких ситуаціях. В основному добре володіє складною мовою й розуміє детальні пояснення.
6 - Competent user: В основному ефективне володіння мовою, незважаючи на неточності, невідповідності й нерозуміння. Може використати й розуміти досить складну мову, особливо в знайомих ситуаціях.
5 - Modest user: Частково володіє мовою, загальне розуміння змісту в більшості ситуацій, незважаючи на безліч помилок. Може підтримувати спілкування в знайомих ситуаціях.
4 - Limited user: Володіння обмежене знайомими ситуаціями. Часті проблеми в розумінні й вираженні своїх думок. Нездатний використати складну мову.
3 - Extremely limited user: Виражає й розуміє тільки загальний зміст у дуже знайомих ситуаціях. Часті провали в спілкуванні.
2 - Intermittent user: Неможливо реальне спілкування, крім найпростішого, з використанням окремих слів або коротких формулювань у знайомих ситуаціях першої необхідності. Серйозні труднощі в розумінні усної й письмової мови.
1 - None user: Власне кажучи, не має здатності до використання мови, крім деяких окремих слів.
0 - Did not attempt the test: Неможливо оцінити рівень знань.

Єдиного прохідного бала по тесту IELTS не існує. Кожна організація, що вимагає надати результати тесту IELTS встановлює свої вимоги.

Структура тесту полягає в наступному:

Тест IELTS складається з 4 модулів, загальна тривалість тесту 2 години 45 хвилин:
Listening (аудіювання, що перевіряє сприйняття англійської мови на слух). 4 завдання (40 питань). Тривалість 30 хвилин;
Reading (читання, що перевіряє сприйняття й розуміння текстів). 3 завдання (40 питань). Тривалість 60 хвилин;
Writing (лист, обсягом не менше, ніж 150 слів, що перевіряє навички того, хто проходить тестування, у викладі своїх думок у письмовому вигляді). 2 завдання (обсягом 250 слів). Тривалість 60 хвилин;
Speaking (бесіда з екзаменатором, що перевіряє навички усного мовлення й ведення діалогу). Тривалість 10-15 хвилин.

Перші три частини складаються в один день, а Speakin Section частина може бути призначена в той самий день, або протягом семи днів до або після дати іспиту.

Результати іспиту оприлюднюються на 13 день після його складання. Результати надаються у вигляді Звіту про тест, що показує оцінку по шкалі від 1 до 9 балів. Оцінюються як кожна окрема частина іспиту, так і іспит загалом. На зворотній сторінці Звіту вказані мовні навички кандидата, що відповідають кожному балу. У цього тесту немає оцінок «склав» або «не склав». Кандидати можуть складати тест необмежену кількість разів у будь-яку можливу дату.

Більш детальну інформацію про іспит та умови реєстрації Ви можете отримати на офіційному сайті IELTSДе можна здати IELTS


Приймають тест IELTS в більш, ніж 350 центрах Британської Ради в 120 країнах світу, а здають щорічно близько 1.2 мільйона людей.

Здати іспит IELTS можна не в будь-якому місці, і не в будь-який час. Іспити проходять в спеціальних тестових центрах. В Україні тестування проводить Британська Рада (British Council) в Києві, або її представництва в Одесі, Харкові та Львові.

В кожному Центрі є певні дні реєстрації та дні здачі тесту IELTS.

Оплата за тест складає 3500 гривень, що вносяться на рахунок Британської Ради у Райффайзен Банк Аваль (без комісіі). Іспит IELTS можна скласти і в інших містах України у будь-яку визначену дату за умови, що на сесію зареєструється щонайменше 20 осіб з цього регіону.

Для отримання детальнішої інформації щодо реєстрації на іспит, радимо звертатися в найближчий до Вас центр.

Схожі новини:

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Наші послуги (Канада)

ПП "ПЕРЕХІД" надає консультаційні послуги в оформленні гостьових та туристичний віз в Канаду. Наші

Імміграція в Канаду

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном