Поновлення Green Card

Поновлення Green Card


Картка постійного мешканця (Permanent Resident Card) в США є доказом вашого імміграційного статусу. Цей документ також використовується в якості посвідчення особи і як доказ того, що ви маєте право жити і працювати в Сполучених Штатах.

Термін дії більшості виданих Green Card складає 10 років. Якщо ви отримали умовний статус постійного резидента (Сonditional Permanent Resident), карта дійсна лише протягом 2 років.

Не допустіть прострочення Green Card і поновлюйте її вчасно. Без дійсної Green Card вам важко буде довести, що ви є постійним резидентом, і це також може вплинути на вашу здатність подорожувати або працювати в Сполучених Штатах.

Коли треба поновити Green Card?

Ви повинні поновити свою карту постійного мешканця, якщо строк виданої для вас десятирічної карти вийшов або закінчується протягом найближчих 6 місяців.
Якщо ваша Green Card дійсна тільки на 2 роки, ви повинні будете подати клопотання про отримання нової на 10 років за 90 днів до закінчення строку дії вашої 2-річної карти. Якщо ваше клопотання буде схвалено, вам буде надіслана нова Green Card, дійсна протягом наступних 10 років.

Як поновити Green Card, якщо ви перебуваєте за межами США?

Якщо ви перебуваєте за межами США і ваша карта постійного мешканця закінчується протягом наступних 6 місяців (але ви повернетеся протягом 1 року з моменту вашого від'їзду зі Сполучених Штатів і до закінчення терміну дії картки), ви повинні негайно подати заяву для поновлення Green Card як тільки ви повернетеся в США.

Якщо ви перебуваєте за межами Сполучених Штатів, коли термін дії карти закінчується, і у вас не було можливості поновити її до вашого від'їзду, ви повинні зв'язатися з найближчим консульством США, USCIS офісом перш ніж подати заяву на продовження Green Card.

Схожі новини:

Термін дії візи в США

Гостьові або туристичні візи видає Посольство США у Києві. Зараз ситуація з видачею віз досить

Що таке неімміграційна віза в США?

За гостьовою або туристичною візою в США потрібно звертатися в наступних випадках: - з метою

Що таке Green Card?

Зеленою Картою (GREEN CARD) в Україні називають документ, що надає його власникові статус

Гостьові та туристичні візи в США

Візу надає посольство Сполучених Штатів Америки. Гостьові або туристичні візи відкриваються для

Термін дії візи в Канаду

Візи тимчасового перебування можуть бути: - одноразовими (single entry), дійсними лише на один
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном