Що таке Green Card?

13-10-2015, 10:50, Категорія - Імміграція / США імміграція / Що таке Green Card
Що таке Green Card?


Зеленою Картою (GREEN CARD) в Україні називають документ, що надає його власникові статус постійного мешканця (permanent resident), тобто людини, яка постійно проживає у Сполучених Штатах Америки.

Своєю назвою він завдячує зеленому кольору, який цей документ мав до 1978 року. Відтоді вигляд документа змінювався декілька разів, а з травня 2010 року це – пластикова картка зеленого кольору з фотографією власника, вбудованим чіпом, вигравіюваними за допомогою лазера відбитками пальців та носієм всіх особистих даних на звороті.

Статус постійного мешканця США надає його власникові усі права громадян, за винятком права голосувати на виборах органів державної влади, права виїжджати без віз у треті країни та права обіймати певні посади, пов’язані з державною таємницею. Треба чітко розуміти, що ніяких переваг перед громадянами США статус постійного мешканця не дає. Разом з правами, ви отримуєте й усі обов’язки громадян, такі як дотримання законів країни, сплата податків тощо. За навчання, страхування, житло ви будете платити ті самі гроші, що й американці. Однак, ви матимете право і на будь-яку соціальну допомогу, яка також надається на загальних підставах. Кількість в’їздів-виїздів не лімітована, але якщо вас не було в США більше, ніж півроку, імміграційна служба (USCIS) може цим серйозно зацікавитися. Зрозуміло, що не варто зловживати терпінням цієї поважної організації.

Після п’яти років перебування у США ви можете подавати заяву на отримання американського громадянства. Втім, можна все життя залишатися громадянином України і в той самий час бути постійним мешканцем США.

Схожі новини:

Термін дії візи в Канаду

Візи тимчасового перебування можуть бути: - одноразовими (single entry), дійсними лише на один

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних

Що таке неімміграційна віза в США?

За гостьовою або туристичною візою в США потрібно звертатися в наступних випадках: - з метою

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Навчання за кордоном