Імміграційна програма провінції Манітоба

Імміграційна програма провінції Манітоба


Імміграційна програма провінції Манітоба Manitoba Provincial Nominee Program (MPNP) призначена для кваліфікованих робітників, підприємців і їх сімей, які мають намір і можливість успішно влаштуватися в провінції Манітоба як постійні жителі, роблячи внесок в економічний розвиток провінції.

Провінція Манітоба знаходиться в центральній частині Канади. На сході вона межує з провінцією Онтаріо, на заході - з провінцією Саскачеван, на півдні - з США (штати Північна Дакота і Міннесота). У Манітобі проживає близько 1,3 млн осіб. Столиця Манітоби - місто Вінніпег - є великим залізничним і транспортним вузлом Канади, він також відомий численними щорічними фестивалями. Імміграційні програми Манітоби будуть цікаві для тих, хто планує жити на території цієї провінції. Також імміграцію по провінційної програмі можуть розглянути ті, хто хоче іммігрувати в Канаду але не набирає достатньої кількості балів за федеральною програмою.

Усі заявники за програмою MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program), які подають заяву на імміграцію як іноземні кваліфіковані працівники (Skilled Workers Overseas), повинні показати свій зв’язок з провінцією Манітоба. Це може бути або підтримка (Маnitoba Support), що надається членами сім’ї або друзями, які мешкають в Манітобі, або попередньо отримана освіта або досвід роботи в провінції (Мanitoba Experience), або ITA (Invitation to Apply – Запрошення подати заяву на імміграцію), отримане безпосередньо від MPNP як елемент Strategic Recruitment Initiative (Стратегічна ініціатива по працевлаштуванню).

Імміграційний процес надзвичайно складний та потребує уваги до безлічі дрібних деталей. Шкода, якщо Вам відмовлять через невелику помилку, зроблену при заповненні форми або через відсутність якого-небудь документа. Тому віднесіться якомога уважніше до заповнення форм та підготовки потрібних документів.

ПП “ПЕРЕХІД” надає своїм клієнтам комплексне обслуговування і повний супровід справи. Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи нададуть вам вичерпну інформацію про необхідні документи, допоможуть в оформленні петиції та заповненні необхідних форм.

Схожі новини:

Провінційні програми

Окрім федеральної імміграційної програми, деякі провінції Канади мають свої власні провінційні

Імміграція через освіту

Найбільш популярний на сьогодні напрямок в Канаді – отримання освіти з подальшим працевлаштуванням

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном