Провінційні програми

Провінційні програми


Окрім федеральної імміграційної програми, деякі провінції Канади мають свої власні провінційні імміграційні програми. Не секрет, що іммігранти, які приїжджають до Канади, обирають місцем свого проживання в основному провінцію Онтаріо (як найбільш розвинену), провінцію Британська Колумбія і провінцію Квебек. Відповідно, у інші провінції і території йде незначний потік іммігрантів, і він не покриває потреби провінцій у фахівцях того чи іншого профілю. Для того, щоб залучити фахівців з числа іммігрантів у ту чи іншу провінцію, провінційний уряд укладає договір з федеральним урядом про особливу програму, за якою ті фахівці, які особливо потрібні у цій провінції, проходять імміграцію за особливих умов.

Іммігранти відбираються на основі системи балів. Бали надаються за наступними факторами: освіта, професія, досвід роботи, вік і т.д. Кожна провінція визначає свою кількість балів, яку надає відповідно до кожного фактору.

В даний час у цій програмі беруть участь наступні провінції:

• Альберта
• Манітоба
• Ньюфаундленд і Лабрадор
• Острів Принца Едварда
• Юкон, Британська Колумбія
• Нью-Брансвік
• Нова Шотландія
• Саскачеван

Проходження імміграції по провінційній програмі складається з двох етапів. Важливо знати, що всі провінції, окрім Квебеку, самі не видають візи. Вони лише проводять первинний відбір заявників, які бажають оселитися в даній провінції. Тому подача заяви в імміграційні органи провінції – це лише перший етап. У разі затвердження заявника, імміграційні органи видають йому документ Provincial Nominee Certificate of Nomination.

Другий етап провінційної програми – подання заяви у федеральні імміграційні органи після отримання Certificate of Nomination. Саме федеральні імміграційні органи мають право приймати остаточне рішення згідно поданої заяви і видавати візи.

Якщо Ви отримали візи по провінційній програмі, Ви зобов'язані, після в'їзду до Канади, оселитися саме у цій провінції (ви заздалегідь підписуєте таке зобов'язання під час початкової подачі заяви). Якщо Ви не виконуєте цю умову, то офіційні органи даної провінції, що видали Вам Certificate of Nomination, можуть передати Вашу справу в федеральні імміграційні органи для прийняття примусових заходів.

Помилково вважають, що провінційні імміграційні програми є своєрідною "лазівкою", через яку потрапити до Канади значно простіше, ніж звичайним шляхом, через федеральну програму. Насправді все відбувається зовсім по-іншому. Часто вимоги окремих провінцій важчі для виконання, ніж вимоги звичайної федеральної програми.

Головна проблема всіх провінційних програм полягає в тому, що обов'язковою умовою проходження по кожній з них є наявність запрошення на роботу від працедавця з цієї провінції. Отримати таке запрошення досить складно. Певні провінційні програми розраховані в першу чергу на людей, у яких є близькі родичі або друзі в цій провінції, і які вже мають тісні зв'язки з цією провінцією.

Таким чином, можна зробити висновок, що можливість проходження по провінційних програмах варто розглядати лише тоді, коли виконуються особливі умови, в першу чергу, коли є запрошення на роботу від роботодавця з тієї чи іншої провінції Канади або ж є близькі родичі/друзі.

Схожі новини:

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в

Імміграція в Канаду

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних

Наші послуги (Канада)

ПП "ПЕРЕХІД" надає консультаційні послуги в оформленні гостьових та туристичний віз в Канаду. Наші
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном