Імміграція в Канаду

Імміграція в Канаду


Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок починається з питання - куди й у яку країну іммігрувати? Яку країну вибрати для свого майбутнього проживання, питання неоднозначне і таке, що потребує обговорення. Вирішуючи це питання, кожен визначає свої пріоритети. Для когось це майбутнє своїх дітей, хтось замислюється про своє майбутнє, хтось розглядає імміграцію як одержання громадянства іншої країни, а ще для когось це возз'єднання з родичами. Але, у кожному разі, питання імміграції - процес тривалий. І навряд чи є сенс робити помилки, займаючись питанням імміграції в будь-яку країну.

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя імміграційна політика, яка підкріплена відповідним законодавством. Простіше кажучи, тут чітко визначені правила гри, дотримуючись яких, в перспективі можна стати повноправним громадянином Канади. А це серйозна заявка на забезпеченість свого майбутнього, адже Канада вважається однією з найбільш благополучних держав світу за рівнем життя. Щороку сюди прибуває близько 200 тисяч іммігрантів з різних країн. На відміну від інших країн, Канада вважається більш доступною в плані професійної імміграції. Справа в тому, що будь-який громадянин має право подати заяву з проханням про постійне проживання, навіть якщо у нього в цій країні немає ні родичів, ні конкретного запрошення на роботу в канадську компанію, ні істотних фінансових ресурсів. Важливо, щоб ви були кваліфікованим фахівцем і володіли однією з двох мов: англійською або французькою.

Не менш важливим є те, що сьогоднішня світова криза практично не торкнулася Канади. Банківська сфера Канади як і раніше сильна і стабільна, кредитування житла також є активним (іпотека 2,8% - 3% річних). Сьогодні, за темпами економічного зростання Канада випереджає всі інші країни Великої Сімки. У Канаді – найвищі темпи створення робочих місць. У цій країні велика кількість різних державних (федеральних і провінційних) програм підтримки та розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу.

Канада, за статистикою ООН, є однією з найкращих країн світу для проживання за найважливішими критеріями (загальний рівень життя, екологія, високорозвинена економіка, освіта, рівень злочинності, соціальний захист).

Канада й надалі залишається однією з 10 держав з найвищим рівнем життя своїх громадян та найнижчим рівнем безробіття в країні. Мешканці Канади мають в своєму розпорядженні безкоштовне медичне обслуговування такого ж рівня, як в США, а часом навіть і краще. Потрібно підкреслити, що новий іммігрант вже після 90 днів з моменту прибуття до Канади на постійне місце проживання, отримує безкоштовне медичне обслуговування (Health Card). У випадку необхідності, він може також отримати безкоштовну медичну допомогу в шпиталі, навіть, якщо ще не отримав Health Card.

У Канаді діють спеціальні адаптаційні програми, які допомагають новоприбулим подолати відмінності у культурних традиціях і змінити суспільні стереотипи. Іммігрант користується всіма правами, свободами і видами соціального захисту, за винятком виборчого права й права бути обраним. Але, пропрацювавши в цій країні три роки, іммігрант отримує можливість вже безпосередньо претендувати на канадське громадянство. Таким грамотним підходом до асиміляції іммігрантів навряд чи може похвалитися будь-яка інша держава.

Крім того, наявність канадського паспорта дозволяє відвідувати більшість країн Тихоокеанського регіону та Європейського Союзу без візи. Громадянин Канади може запросто отримати роботу в Сполучених Штатах і в будь-якій країні Британської Співдружності.

Як додатковий, але не менш вагомий аргумент на користь вибору Канади, можна назвати один з найнижчих у світі рівнів злочинності і екологію.

Канада - це край з молодою універсальною культурою та звичаями, толерантний до інших народів. Канада, на відміну від інших держав, не змушує емігрантів до асиміляції, а, навпаки, цінує національну самобутність і поважає різні релігії та звичаї. Канадійці пам'ятають про те, що їхні діди і прадіди теж були емігрантами, і цінять новоприбулих за їх відвагу та зусилля. Такий підхід до справи допомагає новоприбулим влитись в громадське та економічне життя. В Канаді немає жодних економічних утисків через етнічне походження чи культуру і іммігранти ніколи не трактуються як люди другого сорту. На кожному щаблі управління ви зустрінете новоприбулих. А дорога до успіху починається з того, що вас оцінюють з огляду на вашу професійність, освіту, здібності та можливості, а не з огляду на походження, колір шкіри, акцент чи ім’я з дивною вимовою. Кожна людина з будь-якого кутка світу, котра прагне жити легально на теренах Канади, має шанс перетворити свою мрію на дійсність. Імміграція до Канади триває постійно. Держава приймає найбільший у світі відсоток іммігрантів на одного мешканця.

Для того, щоб потрапити в Канаду як постійний мешканець цієї країни необхідно дуже строго відповідати вимогам Імміграційного Законодавства, правильно подати документи в Консульський відділ канадського Посольства, успішно пройти відбіркову співбесіду, медичну перевірку й перевірки служб безпеки Канади.

Імміграційний процес надзвичайно складний та потребує уваги до безлічі дрібних деталей. Шкода, якщо Вам відмовлять через невелику помилку, зроблену при заповненні форми або через відсутність якого-небудь документа. Тому віднесіться якомога уважніше до заповнення форм та підготовки потрібних документів.

З 1997 року ПП "ПЕРЕХІД" успішно працює на імміграційному ринку України, надаючи повний юридичний супровід процесу імміграції до Канади.

Ми можемо запропонувати Вам найбільш кваліфіковану допомогу в області імміграції до Канади, гнучку систему оплати, індивідуальний підхід і широкий спектр додаткових послуг, як в Україні, так і на території Канади. Наші співробітники володіють англійською мовою, регулярно стежать за змінами в імміграційному законодавстві Канади, а це допомагає уникати помилок і позитивно впливає на високу якість нашої роботи.

Принцип роботи нашої компанії - ми успішно працюємо з Вами, починаючи з підготовки і подання документів до Посольства Канади, до отримання імміграційних віз. Для безкоштовної оцінки шансів на імміграцію до Канади Ви можете завітати до нашого офісу або заповнити on-line анкету Оцінка шансів Канада.

Схожі новини:

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном