Імміграція в Канаду

Імміграція в Канаду


Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок починається з питання - куди й у яку країну іммігрувати? Яку країну вибрати для свого майбутнього проживання, питання неоднозначне і таке, яке потребує обговорення. Вирішуючи це питання, кожний визначає свої пріоритети. Для когось, це майбутнє своїх дітей, хтось замислюється про своє майбутнє, хтось розглядає імміграцію як одержання громадянства іншої країни, для когось це возз'єднання з родичами. Але, у кожному разі, питання імміграції - процес тривалий. І навряд чи є сенс робити помилки, займаючись питанням імміграції в будь-яку країну.

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя імміграційна політика, яка підкріплена відповідним законодавством. Простіше кажучи, тут чітко визначені правила гри, дотримуючись яких, в перспективі можна стати повноправним громадянином Канади. А це серйозна заявка на забезпеченість свого майбутнього, адже Канада вважається однією з найбільш благополучних держав світу за рівнем життя. Щороку сюди прибуває близько 200 тисяч іммігрантів з різних країн. На відміну від інших країн, Канада вважається більш доступною в плані професійної імміграції. Справа в тому, що будь-який громадянин має право подати заяву з проханням про постійне проживання, навіть якщо у нього в цій країні немає ні родичів, ні конкретного запрошення на роботу в канадську компанію, ні істотних фінансових ресурсів. Важливо, щоб ви були кваліфікованим фахівцем і володіли однією з двох мов: англійською або французькою.

Не менш важливим є те, що сьогоднішня світова криза практично не торкнулася Канади. Банківська сфера Канади як і раніше сильна і стабільна, кредитування житла також є активним (іпотека 2,8% - 3% річних). Сьогодні, за темпами економічного зростання Канада випереджає всі інші країни Великої Сімки. У Канаді – найвищі темпи створення робочих місць. У цій країні велика кількість різних державних (федеральних і провінційних) програм підтримки та розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу.
Канада, за статистикою ООН, є одним з кращих місць в світі для проживання за найважливішими критеріями (загальний рівень життя, екологія, високорозвинена економіка, освіта, рівень злочинності, соціальний захист).
Канада й надалі залишається однією з 10 держав з найвищим рівнем життя своїх громадян та найнижчим рівнем безробіття в країні. Мешканці Канади мають в своєму розпорядженні безкоштовне медичне обслуговування такого ж рівня, як в США, а часом навіть і краще. Потрібно підкреслити, що новий іммігрант вже після 90 днів з моменту прибуття до Канади на постійне місце проживання, отримує безкоштовне медичне обслуговування (Health Card). У випадку необхідності, він може також отримати безкоштовну медичну допомогу в шпиталі, навіть, якщо ще не отримав Health Card.

У Канаді діють спеціальні адаптаційні програми, які допомагають новоприбулим подолати відмінності у культурних традиціях і змінити суспільні стереотипи. Іммігрант користується всіма правами, свободами і видами соціального захисту, за винятком виборчого права й права бути обраним. Але, пропрацювавши в цій країні три роки, іммігрант отримує можливість вже безпосередньо претендувати на канадське громадянство. Таким грамотним підходом до асиміляції іммігрантів навряд чи може похвалитися будь-яка інша держава.

Крім того, наявність канадського паспорта дозволяє відвідувати більшість країн Тихоокеанського регіону та Європейського Союзу без візи. Громадянин Канади може запросто отримати роботу в Сполучених Штатах і в будь-якій країні Британської Співдружності.

Як додатковий, але не менш вагомий аргумент на користь вибору Канади, можна назвати один з найнижчих у світі рівень злочинності і чисту екологію.

Канада - це край з молодою універсальною культурою та звичаями, толерантний до інших народів. Канада, на відміну від інших держав, не змушує емігрантів до асиміляції, а, навпаки, цінує національну самобутність і поважає різні релігії та звичаї. Канадійці пам'ятають про те, що їхні діди і прадіди теж були емігрантами, і цінять новоприбулих за їх відвагу та зусилля. Такий підхід до справи допомагає новоприбулим влитись в громадське та економічне життя. В Канаді немає жодних економічних утисків через етнічне походження чи культуру і іммігранти ніколи не трактуються як люди другого сорту. На кожному щаблі управління ви зустрінете новоприбулих.
А дорога до успіху починається з того, що вас оцінюють з огляду на вашу професійність, освіту, здібності та можливості, а не з огляду на походження, колір шкіри, акцент чи ім’я з дивною вимовою. Кожна людина з будь-якого кутка світу, котра прагне жити легально на теренах Канади, має шанс перетворити свою мрію на дійсність. Імміграція до Канади триває постійно. Держава приймає найбільший у світі відсоток іммігрантів на одного мешканця.

Для того, щоб потрапити в Канаду як постійний мешканець цієї країни необхідно дуже строго відповідати вимогам Імміграційного Законодавства, правильно подати документи в Консульський відділ канадського Посольства, успішно пройти відбіркову співбесіду, медичну перевірку й перевірки служб безпеки Канади.

Імміграційний процес надзвичайно складний та потребує уваги до безлічі дрібних деталей. Шкода, якщо Вам відмовлять через невелику помилку, зроблену при заповненні форми або через відсутність якого-небудь документа. Тому віднесіться якомога уважніше до заповнення форм та підготовки потрібних документів.
ПП "ПЕРЕХІД" вже більше 20 років успішно працює на імміграційному ринку України, надаючи повний юридичний супровід процесу імміграції до Канади.
Ми можемо запропонувати Вам найбільш кваліфіковану допомогу в області імміграції до Канади, гнучку систему оплати, індивідуальний підхід і широкий спектр додаткових послуг, як в Україні, так і на території Канади. Наші співробітники володіють англійською мовою, регулярно стежать за змінами в імміграційному законодавстві Канади, а це допомагає уникати помилок і позитивно впливає на високу якість нашої роботи.
Принцип роботи нашої компанії - ми успішно працюємо з Вами, починаючи з підготовки і подання документів до Посольства Канади, до отримання імміграційних віз.

Схожі новини:

Сімейна імміграція або Спонсорство близьких родичів

Згідно з канадськими законами, будь-який постійний мешканець чи громадянин Канади, який досягнув

Наші послуги (Канада)

ПП "ПЕРЕХІД" надає консультаційні послуги в оформленні гостьових та туристичний віз в Канаду. Наші

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Навчання за кордоном