Біженство в Канаду

13-10-2015, 11:11, Категорія - Канада імміграція / Біженство в Канаду
Біженство в Канаду


Однією з найбільших категорій імміграції до Канади є біженство. Канада бере під захист і надає постійне місце проживання біженцям, які страждають від переслідувань у своїй країні.

За визначенням ООН, біженці в Канаду приймаються за наступними критеріями:
• політичним;
• расовим;
• релігійним;
• національним;
• належністю до особливих соціальних груп (сексуальні меншини, а також жінки, які страждають від переслідування колишнього чоловіка або співмешканця).

Жодні інші обставини не дають право на отримання статусу біженця. Наприклад, не можуть служити підставою для клопотання про притулок економічні причини (невиплата зарплати, відсутність квартири), екологічні проблеми (радіаційне забруднення території, стихійні лиха) або переслідування з боку кримінальних елементів.

Біженство, в основному. надається людям, які вже знаходяться на території Канади і, які не хочуть і не можуть повернутися на батьківщину тому, що в країні свого проживання відчували утиски, гоніння, загрозу для життя і т.д.

Почати таку справу заявник може також на кордоні Канади, в аеропорту або на сухопутному перетині кордону, звернувшись до імміграційного представника з викладом вищеописаних причин. Імміграційний представник, в цьому випадку, зобов'язаний прийняти заяву, забрати паспорт під розписку і видати комплект документів, які заявник повинен заповнити та направити в комісію з біженства Канади.

Заявник має право проживати на території Канади протягом усього періоду з моменту перетину кордону до отримання рішення комісії з біженства. Цей період становить від 8 до 12 місяців. Заявник, який подав заяву на біженство, має право на соціальну допомогу, на влаштування на роботу і на медичне страхування в Канаді на період вирішення його питання.

Якщо Відділ Імміграції та Біженства дійсно вважатиме Ваш випадок обгрунтованим і таким, який підпадає під категорію біженства, то заявник отримує імміграційну візу і через 3 роки проживання в Канаді стає громадянином Канади.

Якщо говорити про ситуацію в цілому, то щорічно Канада надає статус біженця приблизно 30 тисячам осіб. Зокрема, в 2006 році Канада прийняла 32492 біженця. Однак, потрібно врахувати, що жителям країн, які раніше входили до складу СРСР, в даний час отримати статус біженця дуже важко. У світі є багато інших країн, де гуманітарна ситуація значно гірша. Тому настійливо рекомендуємо всім, хто розглядає для себе варіант в'їзду до Канади з метою отримання статусу біженця, врахувати, що шанси на позитивний результат вкрай малі.

Схожі новини:

Сімейна імміграція або Спонсорство близьких родичів

Згідно з канадськими законами, будь-який постійний мешканець чи громадянин Канади, який досягнув

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок

Що таке неімміграційна віза в США?

За гостьовою або туристичною візою в США потрібно звертатися в наступних випадках: - з метою

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном