Імміграція Австралія

22-01-2018, 16:49, Категорія - Імміграція / Незалежна імміграція
Імміграція АвстраліяІмміграційна віза до Австралії дозволяє жити, вчитися, працювати та вести бізнес у цій країні, користуватися системою медичного страхування Medicare, з часом отримати громадянство Австралії.

Існує кілька шляхів для отримання імміграційної візи. Найбільш реальною можливістю є подання на незалежну візу для кваліфікованих фахівців (підклас 189). Система відбору грунтується на підрахунку балів за освіту (до 20 балів), стаж роботи за фахом (до 15 балів), вік (до 30 балів), знання мови (до 20 балів). Можливо отримання додаткових балів за навчання та роботу в Австралії та кваліфікацію дружини (чоловіка, партнера). Якщо кількість набраних балів складає 60, це є підставою для отримання імміграційної візи.

Рівень англійської оцінюється у відповідності до результату одного з наступних тестів: International English Language Testing System (IELTS), Test of English as a Foreign Language internet-Based Test (TOEFL iBT), Occupational English Test (OET), Pearson Test of English (PTE) Academic, Cambridge Advanced English (CAE). Крім того, необхідно пройти медичний огляд.

До подання можуть бути включені жінка (чоловік, партнер) та діти.

На початок 2018 року час розляду подання складає від 6 до 8 місяців.

Ще один шлях для імміграції, це отримання номінації від однієї з провінцій Skilled Nominated visa (subclass 190). Отримання такої номінації від адміністрації однієї з провінцій показує зацікавленість останньої у фахівціях з кваліфікацією подавача. Це не дає гарантії працевлаштування, чи інших бенефітів, але дає додаткові 5 балів до загальної оцінки. Втім, одним з умов отримання такої номінації є зобов’язання жити не менше двох років на території відповідної провінції.

Існують також імміграційні візи для бізнесменів та інвесторів.

Одним з шляхів імміграції може бути отримання освіти у місцевому навчальному закладі з подальшим отриманнім спочатку робочої, а після цього, - імміграційної візи.

Схожі новини:

Express Entry

З січня 2015 року урядом Канади було започатковано нову систему попереднього відбору кандидатів на

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в

Що таке неімміграційна віза в Австралію?

За гостьовою або туристичною візою в Австралію (Visitor Visa (subclass 600)) потрібно звертатися в

Термін дії візи в Ірландію

Для подорожуючих в Ірландію існують короткострокові та довготермінові візи. Тип візи залежить від

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Навчання за кордоном