Мрієш навчатись за кордоном?

3-02-2022, 11:53, Категорія - Новини / Статті / Канада освіта
Мрієш навчатись за кордоном?


Ми пропонуємо різноманітні програми навчання у Канаді. Канада вважається однією з країн зі складною процедурою оформлення візи. І все ж, якість освіти в Канаді компенсує всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися при оформленні документів.

Отримання освіти з подальшим працевлаштуванням та набуттям статусу постійного мешканця - це найбільш популярний на сьогодні напрямок імміграції в Канаду. На відміну від інших імміграційних програм, які урядом Канади або скорочуються, або й взагалі згортаються, ця програма користується цілковитою підтримкою уряду. Це цілком зрозуміло. Крім того, що студенти-іноземці роблять дуже вагомий внесок у бюджет Канади (а це – кілька мільярдів доларів щорічно), після закінчення навчальних закладів вони, на відміну від інших іммігрантів, значно легше пристосовуються до життя у цій країні. Більше того, з канадськими дипломами їм значно легше знайти висококваліфіковану, дуже пристойно оплачувану роботу.

На сьогодні система вищої освіти Канади включає більше 90 університетів та 170 коледжів. Взагалі, канадські коледжі та університети дещо відрізняються від українських. 

Наприклад, один з найпопулярніших коледжів, Джордж Браун, який знаходиться у Торонто, пропонує 158 навчальних програм, а університет Торонто, який посідає 19 місце серед найпрестижніших університетів світу – аж 1005! Не дивно, що Канада займає друге місце в світі (після Фінляндії) за кількістю жителів, які мають дипломи коледжів або університетів. 

Якість канадської освіти обумовлює велику кількість іноземних студентів. Проте, основною причиною популярності канадських закладів освіти є не стільки їх якість, скільки імміграційне законодавство країни. Федеральна імміграційна програма «Канадський досвід» дає можливість випускникам місцевих навчальних закладів спочатку легально працевлаштуватись, а через рік роботи – подати документи на отримання статусу постійного резидента Канади.

Схожі новини:

Імміграція через освіту

Найбільш популярний на сьогодні напрямок в Канаді – отримання освіти з подальшим працевлаштуванням

Мовні школи Канади

Канада вважається однією з країн зі складною процедурою оформлення візи. І все ж, якість освіти в

Навчання школярів у Канадських школах

Навчання школярів за кордоном вже давно стало поширеною практикою. Переважно, до закордонних шкіл

Express Entry

З січня 2015 року урядом Канади було започатковано нову систему попереднього відбору кандидатів на

Імміграція в Канаду

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном