Результати лотереї DV-2023 (GREEN CARD)

Сегодня, 15:26, Категорія - Новини / Статті
Результати лотереї DV-2023 (GREEN CARD)


Результати візової лотереї Green Card на 2023 рік стали відомі 7 травня о 19:00. Усі учасники лотереї зможуть перевірити, чи стали вони переможцями, до 30 вересня 2023 року. Ми радимо зробити це якнайшвидше, оскільки лише до цієї дати виграш буде дійсним. Отже, до 30 вересня 2023 року необхідно пройти усі етапи оформлення імміграційної справи.

Якщо Ви стали переможцем програми, Вам необхідно заповнити та надіслати імміграційні форми, зібрати документи, пройти медичне обстеження, сплатити відповідні збори та пройти співбесіду у Посольстві США. Все це необхідно зробити у повній відповідності до інструкцій Посольства. Найменша помилка на будь-якому етапі проходження справи може коштувати Вам візи.

Виграш у лотереї ще не гарантує отримання візи. Якщо Ви зволікатимете з поданням документів до посольства, ліміт для України може бути вичерпаний і Вам просто не вистачить віз. Крім того, Ваша справа може бути дискваліфікована, якщо при надсиланні первинної заявки були допущені помилки, або відхилення від інструкцій до програми; якщо під час візової співбесіди буде надано неповну або неправдиву інформацію, підроблені документи, тощо.

Надання неправдивих свідчень або підроблених документів під час візової співбесіди призведе до відмови у візі. У результаті цього Вам може бути назавжди заборонений в’їзд на територію США за будь-яким типом візи.

Найкращий спосіб уникнення подібних ситуацій - допомога кваліфікованих фахівців.

Якщо Ви стали переможцем програми і Вам потрібна допомога у подальшому оформленні справи, завітайте до нас на консультацію.

м. Тернопіль,
вул. Танцорова 51, перший поверх, офіс 101
тел.: +38 0352 52 83 28
тел.: +38 068 073 01 97
e-mail: ternopil.perekhid@gmail.com


Схожі новини:

Поновлення Green Card

Картка постійного мешканця (Permanent Resident Card) в США є доказом вашого імміграційного статусу.

Що таке Green Card?

Зеленою Картою (GREEN CARD) в Україні називають документ, що надає його власникові статус

Возз'єднання родини в США

Відповідно до закону про імміграцію та громадянство (INA), існує такий спосіб імміграції, як

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном