Мовні школи Канади

Мовні школи Канади


Канада вважається однією з країн зі складною процедурою оформлення візи. І все ж, якість освіти в Канаді компенсує всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися при оформленні документів.

Сьогодні ми хочемо розповісти про школу, яка займає одне з перших місць у рейтингах мовних шкіл Торонто.

HANSA LANGUAGE CENTRE

Заснований у 1969 році, мовний центр HANSA є однією з найбільших та найбільш авторитетних мовних шкіл Канади.
Hansa пропонує величезну кількість уроків англійської мови, гнучкий графік і різні поїздки, екскурсії, спортивні та громадські заходи.

Незалежно від того, чи необхідні Вам приватні уроки, чи Ви віддаєте перевагу навчанню в невеликій групі, центр Hansa створює ідеальні умови для вивчення мови. Програми з вивчення англійської засновані на принципі, що студенти навчаються краще в рамках таких мовних програм, котрі можуть бути налаштовані на унікальні лінгвістичні потреби і цілі кожного із студентів.

Hansa використовує «Гнучку систему навчання» і пропонує більше 300 занять щодня. Учні мають свободу вибору занять та їх розкладу. Студенти Hansa мають нагоду отримати пораду досвідчених консультантів, навчатися під керівництвом акредитованих викладачів та вибирати різні предмети.

Після прибуття до мовного центру Hansa кожен з учнів пише тест на визначення рівня знань та проходить співбесіду з одним із консультантів Hansa. Тест на визначення рівня знань дає змогу оцінити знання граматики, лексики і розуміння прочитаного. Інтерв'ю демонструє вміння студента спілкуватися та сприймати мову на слух, а значить, допомагає нам розробити оптимальну програму навчання для потреб кожного із студентів. Студенти регулярно спілкуються із консультантами, аби обговорити їхню навчальну програму та прогрес у знаннях. Регулярні тести та співбесіди допомагають відстежувати прогрес і визначати необхідність зміни класу.

Після успішного завершення програми вивчення англійської в Hansa, багато студентів переходять до програм академічної підготовки Hansa, TOEFL або IELTS. Крім того, багато хто обирає подальше навчання в одній з мовних шкіл-партнерів Hansa, вищих школах (high school), коледжах або університетах. Використовуючи програму «Гнучка система навчання» Hansa і дотримуючись правил поведінки «Виключно англійською», учні зазвичай володіють англійською на університетському рівні вже за декілька місяців.

З радістю відповімо на всі ваші запитання щодо можливості навчатись в Hansa Language Centre

Схожі новини:

Навчання школярів у Канадських школах

Навчання школярів за кордоном вже давно стало поширеною практикою. Переважно, до закордонних шкіл

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Імміграція через освіту

Найбільш популярний на сьогодні напрямок в Канаді – отримання освіти з подальшим працевлаштуванням

Про іспит IELTS

IELTS (International English Language Testing System) - міжнародна система тестування з англійської
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном