шаблоны dle

Новий відбір кандидатів у системі Express Entry

1-07-2020, 08:15, Категорія - Новини, Статті
Новий відбір кандидатів у системі Express Entry


У четвер, 23-го липня, відбувся черговий відбір кандидатів на імміграцію в Канаду з федеральної імміграційної системи Express Entry. Необхідний мінімум балів Comprehensive Ranking System склав 445 і вище. 3343 нових кандидатів отримали запрошення на подачу документів.

У цьому відборі Міністерство з питань імміграції, біженства та громадянства Канади (IRCC) застосувало правило Tie-break з датою фіксації подачі заяв 12 липня 2020 року о 15:16:55 UTC. Це означає, що всі кандидати, з балом CRS вище 445, а також кандидати з балом CRS 445, які зареєстрували свій профіль до зазначеної дати та часу, отримали запрошення в цьому раунді.

31 жовтня 2018 року, уряд Канади оприлюднив оновлений Канадський план імміграційного рівня на 2019-2021 роки. Цей план підкреслює прихильність Канади щодо збільшення кількості прийнятих жителів через програми: Federal Skilled Worker Class, Canadian Experience Class, Federal Skilled Trades Class. Кількість становитиме близько 256 000 протягом наступних трьох років, і ще 200 000 чи близько того — нових постійних жителів оселяться у Канаді з допомогою провінційних програм (Provincial Nominee Programs) до кінця 2021 року.

Крім того, зміни у системі Express Entry призвели до збільшення кількості кандидатів, які навчалися у Канаді, та зараз можуть подавати заяви на імміграцію до Канади. Ці зміни надали студентам та випускним в Канаді більше балів CRS.
Очікується, що ще більше запрошень буде видано протягом наступних тижнів, місяців та років адже багато хто у світі бажає зробити Канаду своєю постійною домівкою.

Схожі новини:

Евалюація дипломів

Необхідність підтвердження документів про освіту, отриманих за межами Канади, викликана різницею у

Express Entry

З січня 2015 року урядом Канади було започатковано нову систему попереднього відбору кандидатів на

Провінційні програми

Окрім федеральної імміграційної програми, деякі провінції Канади мають свої власні провінційні

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Навчання за кордоном