Електронний Дозвіл на В'їзд до Канади

Електронний Дозвіл на В'їзд до Канади


Electronic Travel Authorisation (eTA) - електронна система, введена урядом Канади для того, щоб мати можливість дозволити або заборонити в'їзд до Канади мешканцям країн, яким не потрібна туристична віза для подорожей в Канаду. Дана система призначена підвищити рівень безпеки. Раніше, люди, яким не була потрібна віза для подорожей до Канади, могли прилетіти туди без будь-яких перешкод. Часто офіцери імміграційної служби навіть уявлення не мали про те, ким є ця людина. Тепер у прикордонників є інформація про всіх мандрівників, які прилітають в Канаду і якщо кандидат є «не бажаним елементом», імміграційна служба має можливість відмовити цій людині в можливості приїхати до Канади.

Дана система була підготовлена канадською владою ще у 2015 році, але в зв'язку з виборами та іншими обставинами, її введення було відкладене до листопада 2016 року. Вона вимагає заповнення онлайн-форм громадянами тих країн, які не потребують візи для подорожей до Канади.

Дана система вимагає заповнення онлайн форми громадянами тих країн, яким не потрібна віза для подорожі до Канади, в анкеті містяться такі питання як:

• Ваше місце роботи;
• Сімейний стан;
• Чи було кримінальне минуле;
• Паспортні данні;
• Адреса електронної пошти;
• Що Ви плануєте робити в Канаді і т.д.
Отримання електронного дозволу на в'їзд обов'язково перед посадкою в літак. Ця вимога поширюється на тих, хто планує використовувати повітряний транспорт для подорожі до Канади.

Також Ви повинні сплатити державне мито за кожну людину.

Отримання електронного дозволу на в'їзд є обов'язковим перед посадкою в літак. Дана вимога поширюється на тих, хто планує використовувати повітряний транспорт для подорожей до Канади.

Схожі новини:

Express Entry

З січня 2015 року урядом Канади було започатковано нову систему попереднього відбору кандидатів на

Гостьові та туристичні візи в США

Візу надає посольство Сполучених Штатів Америки. Гостьові або туристичні візи відкриваються для

Бізнес імміграція (Business Class)

Ця програма має на меті залучити досвідчених бізнесменів, які володіють коштами від $1 600 000 CAD

Імміграція в Канаду

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном