шаблоны dle

Новий відбір кандидатів у системі Express Entry

Новий відбір кандидатів у системі Express Entry
У середу, 19-го лютого, відбувся черговий відбір кандидатів на імміграцію в Канаду з федеральної імміграційної системи Express Entry.

Необхідний мінімум балів Comprehensive Ranking System склав 470 і вище. 4500 нових кандидатів отримали запрошення на подачу документів.

Green Card 2021

Green Card 2021
Онлайн-реєстрація учасників лотереї Diversity Immigrant Visa Program 2021 (DV-2021) розпочнеться у жовтні 2019 року.
Ті, хто не встигнуть подати заявку з оновленими(!) фото, не зможуть взяти участь в лотереї. Тому, просимо наших клієнтів, а також усіх, хто хоче зареєструватись на участь вперше, - не зволікати з подачею/оновленням даних та фото.

Результати лотереї DV-2020 (GREEN CARD)

Результати лотереї DV-2020 (GREEN CARD)
Результати візової лотереї Green Card на 2020 рік стали відомі 7 травня о 19:00. Проте, учасники розіграшу декілька днів не могли їх побачити, адже сайт Державного департаменту не працював.

Усі учасники лотереї зможуть перевірити, чи стали вони переможцями, до 30 вересня 2020 року. Ми радимо зробити це якнайшвидше, оскільки лише до цієї дати виграш буде дійсним. Отже, до 30 вересня 2020 року необхідно пройти усі етапи оформлення імміграційної справи.

Мовні школи Канади

Мовні школи Канади
Канада вважається однією з країн зі складною процедурою оформлення візи. І все ж, якість освіти в Канаді компенсує всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися при оформленні документів.
Сьогодні ми хочемо розповісти про школу, яка займає одне з перших місць у рейтингах мовних шкіл Торонто.

Стартує оновлена програма спонсорства батьків іммігрантів

Стартує оновлена програма спонсорства батьків іммігрантів
11 січня міністр з питань імміграції, біженців та громадянства Канади, почесний Ахмед Хуссен, оголосив, що Програма для батьків і бабусь та дідусів (Parents and Grandparents Program) буде доступною потенційним спонсорам з 28 січня 2019 року.

Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Навчання за кордоном