шаблоны dle

Курси Англійської мови

13-10-2015, 10:15, Категорія - Мовні курси » Курси англійської
Курси Англійської мови


Важко не погодитись, що в сучасному світі володіння іноземною мовою, особливо англійською, вже давно не дивовижний навик, а життєва необхідність. Англійська сьогодні – це мова міжнародного спілкування, на якій говорять в тій чи іншій мірі 70% населення земної кулі. Люди, які володіють англійською, не мають проблем зі спілкуванням в закордонних поїздках, пов'язаних як з діловою активністю, так і з відпочинком і подорожами. Крім того, англійська мова - це мова високих технологій, мова контрактів і переговорів, мова радіо, телебачення і, звичайно ж, Інтернету. Іноземна мова потрібна всім: бізнесменам, ученим, туристам, кожній людині вона не зашкодить. Є беззаперечним фактом, що володіння англійською мовою є чинником успіху для самореалізації і подальшого просування в житті, відкриває величезну кількість можливостей для міжнародного спілкування та подорожей.

ПП “ПЕРЕХІД” пропонує Вашій увазі курси розмовної англійської мови орієнтовані на швидке, ефективне, кваліфіковане вивчення англійської для побутового спілкування, подорожей, професійного та ділового спілкування.
Ми рекомендуємо цей курс тим, хто у найближчому майбутньому планує поїздку закордон.

Перед початком навчання усі проходять тест, який визначає рівень володіння мовою. Результати тесту підкажуть, на який рівень варто записатися та допоможуть найточніше визначити відповідну методику.

Починати навчання можна з будь-якого рівня - наші викладачі навчають як початківців, так і тих, хто добре володіє мовою.

Тривалість навчання : oдин рівень - 2,5 місяці
Кількість рівнів: 3
Кількість годин на один рівень: 80
Навчання на курсах проводиться: 4 рази на тиждень по 2 академічні години у зручний для Вас час.
Кількість студентів в групі: 4
Невеликі групи дозволяють створити комфортну атмосферу для спілкування – так-зване мовне середовище.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи, які володіють не лише знаннями англійської мови, але й методикою викладання у системі курсів.

Основне завдання курсу – допомогти Вам подолати мовленнєвий бар'єр і зробити так, щоб Ви заговорили англійською мовою, як своєю рідною. Ми передбачаємо одночасний розвиток всіх мовленнєвих навиків: усне мовлення, сприйняття на слух, читання та письмо. Заняття на наших курсах відбуваються в дружній та невимушеній атмосфері. До процесу навчання ми застосовуємо творчий підхід, свіжі ідеї, енергійність, роботу на задоволення і результат.

Схожі новини:

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я: *


Ваш телефон: *Для студентів:

Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Курси Англійської мови Навчання за кордоном