шаблоны dle
Авторизация | Регистрация

Анкета для участі в програмі Green Card


Я, учасник лотереї «Зелена Карта» (далі - Учасник) даним документом даю свою добровільну згоду на використання, обробку, розміщення в базах даних, накопичення, оновлення, а також внесення змін, стосовно моїх персональних даних ПП “Перехід” (далі - Організатор-консультант), виключно для здійснення повноважень, необхідних для участі в лотереї «Зелена Карта» та оформлення візи для виїзду в США.

Даю також свою згоду на передачу моїх персональних даних комерційним партнерам, особам, які уповноважені Організатором-консультантом для здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на запит уповноваженого державного органу, виключно в межах його компетенції, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Погоджуюся на оформлення, (в т.ч. підписання), подачу усіх необхідних документів, представлених мені Організатором-консультантом, які пов’язані з моєю участю в лотереї «Зелена Карта», зокрема в разі виграшу, на отримання мною необхідної візи для виїзду в США.

За надані Організатором-консультантом на підставі відповідного договору послуги, зобов’язуюсь провести оплату, згідно оформлених актів виконаних робіт (наданих послуг).

Примітка. Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, згода суб'єкта персональних даних - це будь-яке документоване, зокрема, письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку його персональних даних відповідно до сформульованої метою їх обробки.


Популярні статті

Записатися на консультацiю
Введіть ваше ім'я
Введiть ваш E-mail
Введiть ваш телефон

Для студентів:

Імміграція через освіту Підготовка до IELTS Про іспит IELTS Курси Англійської мови Навчання за кордоном